Zemin Kaplama Sitemize Hoşgeldiniz

spor saha zemin kaplama

OYUN GRUPLARI ZEMİN KAPLAMASI

Oyun Grupları Zemin Kaplaması 3 Tip Olarak Yapılmaktadır.

1. Kauçuk Esaslı Kilitli Parke Taşları ve Yer Karoları Zemin Kaplaması

2. EPDM Zemin Kaplama

3. Tartanüstü EPDM Kaplama Yapılması


1. Kauçuk Esaslı Kilitli Parke Taşları ve Yer Karoları Zemin Kaplaması

Geri dönüşüm projesinin en güzel ürünü olan çevre dostu, Parke taşları kaplama esnek kauçuk granüller, yine çevre dostu olan kimyasal bağlayıcılar ile birleştirilerek üretilmiş güvenli, esnek ve dekoratif yüzey kaplamasıdır.
20x25 cm. ölçülerinde 15-25-40-70 mm. kalınlıkta kilitli parke taşı tarzında çeşitli renklerde imal edilen bu ürünün yanında 50x50 cm. ebadında plaka olarak 25-43 ve 70 mm. kalınlıkta üretilmektedir. Altı siyah granül üstü renkli EPDM olarak ta üretilebilir.

KULLANIM ALANLARI
· Çocuk Oyun grupları alt zeminleri
· Anaokulları, · Fitness Center, · Teraslarda
· Balkonlarda
· Bahçe ve Kaldırımlarda
· Hayvan Padoklarında
· Hayvan Hastanelerinde
· Atış Poligonlarında güvenle Kullanılır.

RENKLER
Farklı ebadları ve renk seçenekleri bulunan kilitli parke taşları  Gri – Kırmızı – Kahverengi – Kiremit – ve yeşil olmak üzere 5 ayrı rengi bulunmaktadır.

Kilitli Parke Taşları
Darbelere karşı dayanıklı ve güvenlidir.
Hayvan padoklarında, at ahırlarının zemin ve duvarlarında, 43 mm. kalınlık kullanılmaktadır.
Çocuk oyun gruplarının altında, platformların, kaydırak ve salıncakların yüksekliklerine göre kalınlık 25 mm.den başlayarak 70 mm. ye kadar yükselmektedir.
PARKE  Kaplama kaymaz özelliği ile ıslak zeminde güvenle tercih edebileceğiniz bir üründür.
KİLİTLİ PARKE Kaplama’nın özel üretim teknikleri ile üretim standartları malzemenin sürekli aynı kalınlıkta ve kalitede olması garantidir. Bu da müşteriye güvenli kullanım ortamı sağlamaktadır.
Kolay uygulanabilmesi ve her türlü zemine yapıştırarak ve sıkıştırarak uygulanabilir. Yapışma sırasında 900 – 1000 gram/m² yapıştırıcı sarfiyatı yapılmaktadır. Kolay montaj yapıldığı gibi istenildiğinde sökülüp yeniden başka yer veya aynı yere tekrar döşenebilir.

Kilitli PARKE  Kaplama, çocuk alanları içinde kumdan daha hijyenik bir malzemedir. Kum alanların sağlık ve hijyen açısından tehlikesi olmasına rağmen, Kilitli  Kaplama'nın ne kadar esnek ve güvenli bir malzeme olduğunu ortaya koymaktadır.

2. EPDM Zemin Kaplama
EPDM KAPLAMA
Tanımı : Toplam 8, 10 veya 13 mm. kalınlıkta uygulanabilen, renkli ve ultraviyole dayanımı yüksek EPDM kauçuk granülleri ile tek komponentlı poliüretan bağlayıcının karışımından oluşan su geçirgen, esnek, sporcu sağlığına uygun sentetik spor saha zemin sistemidir. Kullanım Yerleri : Kapalı ve açık tenis kortları, basketbol, voleybol sahaları, atletizm pistleri ile tüm açık spor saha zeminlerine uygundur.

Özellikleri : DIN 18035 normuna uygun bir kaplama sistemidir. EPDM ve kauçuk esaslı bu sistem aşınmaya dayanıklı ve darbe yastıklama özelliğine sahiptir.

3. Tartanüstü EPDM Kaplama Yapılması

Tanımı : Toplam 15 mm. kalınlıkta uygulanabilen, 2 katmanlı, 8 mm. kalınlıktaki alt tabakası orijinal SBR kauçuk granülleri ile poliüretan bağlayıcının, 7mm. kalınlıktaki üst tabakası renkli ve ultraviyole dayanımı yüksek EPDM kauçuk granülleri ile tek komponentli poliüretan bağlayıcının karışımdan oluşan su geçirgen, esnek, sporcu sağlığına uygun ve çivili ayakkabı mukavemeti yüksek, sentetik spor saha zemin sistemidir.

Kullanım Yerleri : Kapalı ve açık tenis kortları, basketbol, voleybol sahaları, atletizm pistleri ile tüm açık spor saha ve çocuk oyun alanı zeminlerine uygundur.
Özellikleri : DIN 18035 normuna uygun bir kaplama sistemidir. EPDM ve kauçuk esaslı bu sistem aşınmaya dayanıklı ve darbe yastıklama özelliğine sahiptir. Kauçuk zemin kaplama malzemelerinin kullanım alanları?