Zemin Kaplama Sitemize Hoşgeldiniz

spor saha zemin kaplama

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA
Epoksi ve Poliüretan Endüstriyel Zemin Kaplama Sistemleri, epoksi ve poliüretan uygulama alanları olan, tüm endüstriyel döşemelerde, ilaç fabrikaları, kimyasal fabrikalar, hastahaneler, elektrik fabrikaları, makine fabrikaları, gıda üretim tesisleri, kimyasal fabrikalar, tekstil fabrikaları, giyim atölyeleri, plastik üretim tesisleri, sergi salonlarında, otomotiv sektörü ve tüm depolarda farklı renk tercihleri ile kullanılabilmektedir. 
Epoksi ve Poliüretan Endüstriyel Zemin Kaplama Sistemleri, temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir zemin kaplamasıdır. Kolay temizlenir orta oranda mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı vardır. Epoksi ve Poliüretan Endüstriyel Zemin Kaplama Sistemleri, yeni beton zeminlerde veya  aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve pürüzsüz bir hale getiren bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı, dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir. Zemin kaplaması yapıldıktan yaklaşık bir gün sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir. Tam mekanik ve kimyasal dayanım için 7 gün beklenerek ağır yüke maruz bırakılmamalıdır.

EPOKSİ-Self Leveling  Endüstriyel Zemin  Kaplama

Epoksi zemin kaplama ,ilaç fabrikaları, hastanelerin steril alanları, elektrik santralleri ve her türlü sanayi tesisinde temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir, kapalı alan zemin kaplaması olarak kullanılır.. Kolay temizlenmekte ve mekanik mukavemeti yüksektir. Kimyasal maddelerin etkisine dayanıklıdır. Bu tür epoksi  kaplama, daha çok tekstil, gıda, ilaç,fabrika,hastahane,okul, üretim tesisleri gibi yerlerde kapalı alan zemin kaplaması olarak kullanılmaktadır.
Epoksi Self Leveling ,epoksi yer kaplama aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve pürüzsüz bir hale getiren derzsiz bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı, dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir. Zemin kaplaması yapıldıktan 6-8 saat sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir. Bu zemin iyileştirme yöntemi ile çalışma, iş süresi aksaklıklarının getireceği kayıpların önüne geçilebilir. Epoksi zemin kaplama, hızlı bir  yöntemdir. Temizlenmesi kolay ve parlak zeminler oluşturulabilir.
Epoksi Kaplama elektrik fabrikaları, makine fabrikaları, gıda üretim tesisleri, ilaç fabrikaları, hastaneler, kimyasal fabrikalar, sigara fabrikaları, tekstil fabrikaları, giyim atölyeleri, mobilya endüstrisi, plastik üretim tesisleri, istasyon ve spor komplekslerinde farklı renk tercihleri ile kullanılabilmektedir.
Epoksi kaplama Özellikleri :
Toz tutmaz, paslanmaz, su geçirmez
sürtünme ve aşınmaya dayanıklı
Temizlenmesi kolay
Hızlı ve kolay uygulanabilir
Bakım ve onarımı kolay ve ucuz
Yapışma niteliği yüksek ve esnek
Darbeye dayanıklı
Kalınlığı 0.2 mm - 0.5 mm arasında değişmektedir.